CO SIĘ DZIEJE, GDY TWOJA APLIKACJA
DZIAŁA ZA WOLNO?

  Spowolnienie działania aplikacji o 1 sekundę powoduje spadek konwersji aż o

7%

 

75%

użytkowników rezygnuje z otwarcia aplikacji, jeżeli otwiera się ona dłużej niż 3 sekundy
  Spowolnienie aplikacji o 1 sekundę powoduje zmniejszenie satysfakcji klienta

16%

dedykowany zespół specjalistów od optymalizacji baz danych

W oparciu o wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów IT w polskich firmach oraz współpracy z czołowymi, światowymi producentami innowacyjnych narzędzi informatycznych, wdrażamy kompleksowe rozwiązania optymalizacji baz danych. W ramach usługi xData, penetrujemy funkcjonujące bazy danych, definiujemy najsłabsze ich obszary oraz wdrażamy rozwiązania, dzięki którym jesteśmy w stanie osiągnąć nawet kilkudziesięcioprocentowe wzrosty wydajności całej infrastruktury. Nasze wdrożenia bezpośrednio przekładają się na ograniczenie kosztów nieefektywnych baz danych, skrócenie procesów przetwarzania danych, a co za tym idzie – zapewnienie warunków do uwolnienia pełnego potencjału biznesowego naszych Klientów.

JAK DZIAŁAMY?

ANALIZA

Skuteczność optymalizacji baz danych jest ściśle uzależniona od prawidłowego zdefiniowania ich najsłabszych ogniw. Przeprowadzamy wielopłaszczyznowe audyty całej struktury IT, a ich wyniki są skrupulatnie analizowane przez wyspecjalizowany zespół inżynierów VECTO.

GWARANCJA

Jesteśmy pewni naszych wysokich kwalifikacji w zakresie optymalizacji baz danych. Proponujemy naszym Klientom współpracę w modelu pay-as-you-grow, uzależniającą poniesienie kosztów optymalizacji od skuteczności wdrożonych rozwiązań. To najwyższa gwarancja naszych kompetencji!

OPTYMALIZACJA

Wielowątkowe audyty, zgromadzony know-how oraz dostęp do najnowocześniejszych technologii IT, pozwalają tworzyć rozwiązania szyte na miarę, uwzględniające aktualne i prognozowane potrzeby przedsiębiorstw. Jesteśmy dumni, że zrealizowane optymalizacje baz danych bezpośrednio przekładają się na wzrost konkurencyjności naszych klientów.

poznaj historię sukcesu

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami i zamów bezpłatny audyt Twoich baz danych lub skorzystaj z konsultacji z jednym z naszych inżynierów.

Agnieszka Zajączkowska

(22) 548 78 65
agnieszka.zajaczkowska@vecto.pl

Jakub Wychowański

(22) 548 78 65
jakub.wychowanski@vecto.pl