Partnerzy

DELL EMC PARTNER PLATINUM

Firma Dell EMC, wchodząca w skład Dell Technologies, jest czołowym dostawcą sprzętu i oprogramowania IT oraz światowym liderem w dziedzinie zarządzania informacją w postaci cyfrowej. Umożliwia przedsiębiorstwom i organizacjom modernizację, automatyzację i przekształcanie ich centrów przetwarzania danych z wykorzystaniem czołowych technologii infrastruktury konwergentnej, serwerów, systemów pamięci masowych i ochrony danych. Zapewnia to klientom bezpieczne fundamenty do przekształcania ich środowisk IT poprzez budowę chmur hybrydowych oraz do przekształcania procesów biznesowych poprzez tworzenie natywnych aplikacji do przetwarzania w chmurze oraz analityki wielkich zbiorów danych.

VMware

Vmware jest liderem w dziedzinie infrastruktury chmury i oprogramowania do wirtualizacji. Z technologii firmy VMware korzysta ponad 500 000 organizacji, od małych firm po duże przedsiębiorstwa, ze wszystkimi firmami z listy Fortune 100 włącznie.

SonicWall

Firma SonicWall założona została w 1991 roku Od samego początku specjalizuje się w rozwiązaniach inteligentnej ochrony sieciowej oraz ochrony danych dla swoich klientów. Produkty SonicWall i technologie w nich zawarte – pozwalają partnerom oferować dynamiczną ochronę i kontrolę niezależnie od skali i wielkości infrastruktury u klienta.

Webroot

Webroot jest dostawcą SecureAnywhere definiującego nowy wymiar ochrony antywirusowej dla przedsiębiorstw. Zapewnia centralne zarządzanie oraz kompleksową ochronę opartą na najpotężniejszej chmurze obliczeniowej.

IBM

Koncern IBM to jeden z największych na świecie podmiotów branży IT, zatrudniający niemal 400 tys. pracowników. IBM kreuje i rozwija innowacyjne technologie informatyczne w obszarze systemów komputerowych, oprogramowania, czy systemów sieciowych. Inżynierowie koncernu dostarczają ponadto zaawansowane rozwiązania z zakresu pamięci masowych i mikroelektroniki.

Microsoft

Microsoft jest liderem branży nowych technologii dostawcą, oprogramowania urządzeń i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych, które pomagają w pełni realizować ich potencjał.

Samsung

Samsung Electronics jest wiodącą firmą elektroniczną na świecie, specjalizującą się w produkcji nowoczesnych urządzeń w tym tabletów i smartfonów, a także RTV i AGD. Sygnowane przez nią produkty, cechują się innowacyjnością i najwyższą jakością.

Fancyfon

Firma FancyFon dostarcza innowacyjne rozwiązania na rynek telekomunikacji mobilnej, umożliwiając zdalne zarządzanie urządzeniami mobilnymi i sieciowymi. Kluczowy produkt firmy to FancyFon Mobility Center - FAMOC.

Hewlett Packard Enterpise

HPE to jedna z największych firm technologicznych świata. Koncentruje się na rozwiązaniach biznesowych w tym: serwerach, pamięciach masowych, sieciach komputerowych, oprogramowaniu i usługach finansowych.

MenageEngine

ManageEngine jest wiodącym dostawcą optymalnego kosztowo oprogramowania do zarządzania i monitorowania środowisk IT w przedsiębiorstwach. Na chwilę obecną z rozwiązań MenageEngine korzysta ponad 55000 organizacji w 200 krajach.

Flowmon

Flowmon jest kompletnym rozwiązaniem do monitorowania i zabezpieczenia sieci komputerowych, które opiera się na technologii monitorowania przepływów IP. Oferuje efektywne, autonomiczne sondy dla wszystkich typów sieci.

Fujitsu Technology Solutions

Firma Fujitsu oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usług.

Lenovo

Lenovo Group Limited - chińska firma informatyczna, największy na świecie producent komputerów osobistych według szacunków firm IDC oraz Gartner.

Kroll Ontrack

Kroll Ontrack jest światowym liderem w dziedzinie odzyskiwania danych oraz informatyki śledczej, dysponując największym i najbardziej zaawansowanym technologicznie w Europie Środkowej i Wschodniej laboratorium odzyskiwania danych. Firma posiada 30 oddziałów na całym świecie w tym 17 specjalistycznych laboratoriów, w których zapewnia bezwzględną czystość powietrza, stałą temperaturę i wilgotność czyli warunki niezbędne do prawidłowej i bezpiecznej analizy nośników.