“Cóż to takiego wiedza? Nic innego jak zapisane doświadczenie.”

Aktualności

Wideo: "IDPA DP4400 Appliance - czyli backup gotowy do działania!"

"Vtorek technologiczny" to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

więcej

VECTO z Gepardem Biznesu!

Spółka VECTO znalazła się wśród tegorocznych laureatów programu Gepardy Biznesu. Listę zwycięzców wyłoniono spośród 70 tys. polskich przedsiębiorstw. Gepardy Biznesu od dwunastu lat przyznawane są przez Instytutu Europejskiego Biznesu firmom, które notują znaczące wzrosty wartości rynkowej. To kolejne, obok Diamentu Forbesa uhonorowanie świetnego roku warszawskiej spółki, realizującej wdrożenia rozwiązań IT.

więcej

Vtorek technologiczny: "IDPA DP4400 Appliance - czyli backup gotowy do działania!"

Światowe koncerny prześcigają się w projektowaniu rozwiązań informatycznych, które mają na celu skuteczne i ostateczne zabezpieczenie naszych danych. Czy jednak istnieją tak idealne narzędzia, dzięki którym utrata danych, ich kradzież lub zniszczenie będzie tylko niegroźnym widmem, a nie przykrą rzeczywistością?

więcej

VECTO z certyfikatem Bronze Partner FLOWMON NETWORKS!

Spółka VECTO została doceniona przez międzynarodowego dostawcę rozwiązań w zakresie zarządzania sieciami komputerowymi i odebrała certyfikat Bronze Partner od FLOWMON NETWORKS. Dzięki tej współpracy, VECTO znacząco udoskonali kompetencje zespołu inżynierów sieci IT, a także wzmocni ofertę produktów i usług, z których będą mogli korzystać klienci firmy.

więcej