“Cóż to takiego wiedza? Nic innego jak zapisane doświadczenie.”

Aktualności

Przetestuj DP4400 - tylko w VECTO Lab!

VECTO, jako jedyna firma wdrożeniowa w Polsce, wprowadza możliwość testowania innowacyjnego rozwiązania od DELL EMC - IDPA 4400. To prekonfigurowane, konwergentne narzędzie stanowi istotny krok naprzód w dziedzinie ochrony danych.

więcej

DELL EMC Unity XT już w ofercie VECTO!

Zgodnie ze złożoną w maju tego roku deklaracją, DELL Technologies wprowadza kolejną generację systemów pamięci masowej. DELL EMC Unity Seria XT to rozwiązanie dwukrotnie szybsze od poprzedniej generacji urządzeń oraz 67 proc. szybsze od aktualnie najwydajniejszych, konkurencyjnych produktów w tym segmencie. Infrastrukturę serii XT od początku lipca wdraża VECTO, Platinum Partner DELL EMC na Polskę.

więcej

Wideo: "Co W Sieci Leci? Bezpieczeństwo i szyfrowanie sieci. Analiza i monitoring z wykorzystaniem platformy Flowmon"

Dziś nikt nie ma wątpliwości, że obecnie stosowane technologie szyfrowania oferują zarówno znaczące korzyści, takie jak poufność i bezpieczeństwo danych, jak również trudne do zignorowania zagrożenia. Brak widoczności ruchu, ograniczone możliwości monitoringu, administracji i zarządzania przepływem danych oraz całą sieci komputerową stanowią dla inżynierów IT duże wyzwanie. O tym, jak radzić sobie w tych trudnych warunkach opowie nam Piotr Kałuża, Presales Engineer w Flowmon Networks. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na kilka kluczowych pytań ? czy można monitorować HTTPS nie rozszyfrowując go? Jakie korzyści wynikają z weryfikacji SSL/TLS i co łączy JA3 fingerprinting z oprogramowaniem typu malware?

więcej

Data Center Nowej Generacji

Dzielimy się wiedzą! Tym razem o innowacyjnych rozwiązaniach w dziedzinie bezpieczeństwa danych opowiadamy uczestnikom warszawskiej konferencji Data Center Nowej Generacji. Dyskutujemy o tematach związanych z priorytetowymi kierunkami rozwoju technologii serwerowych, a także metodach zwiększania ich wydajności, pojemności i kompleksowej modernizacji całej infrastruktury.

więcej