VECTO - systemy informatyczne

Testuj IDPA

Przetestuj backup Dell IDPA 4400 przez 14 dni za darmo w Twojej firmie!

1

Przyjedziemy do Twojej firmy i skonfigurujemy środowisko testowe

2

Przeszkolimy Ciebie lub Twoich współpracowników z obsługi środowiska

3

Przez dwa tygodnie będziesz mógł bezpłatnie używać i testować backup Dell IDPA 4400

Czym jest rozwiązanie Dell IDPA 4400 ?

Prostota

Rozwiązanie IDPA DP4400 udostępnia nowoczesny interfejs użytkownika HTML 5, który znacznie upraszcza i automatyzuje codzienne zarządzanie, monitorowanie oraz obsługę raportów. Dzięki integracji z macierzystymi narzędziami VMware oraz oprogramowaniem SQL Management Studio i Oracle RMAN administratorzy mogą nadal korzystać z dobrze znanych sposobów obsługi.

Ponadto urządzenie można łatwo wdrażać i modernizować ze względu na niewielką obudowę 2U oraz możliwość instalacji i rozbudowy. Pojemność można łatwo i bez dodatkowego sprzętu zwiększyć z 8 TB do 96 TB poprzez proste rozszerzenie licencji, co minimalizuje przestoje i złożoność środowiska.

Wydajność

Rozwiązanie Dell EMC IDPA DP4400 łączy oprogramowanie i pamięć masową do ochrony danych z funkcjami wyszukiwania i analizy. W ten sposób zapewnia odpowiednie dla przedsiębiorstw zabezpieczenia fizyczne i wirtualne w ramach największego ekosystemu aplikacji, a także obsługę wielu hipernadzorców (vSphere i HyperV).

Czy to jest rozwiązanie dla Ciebie?

IDPA DP4400 przeznaczone jest dla organizacji średniej wielkości. Oferuje idealne połączenie wydajności i prostoty obsługi oraz optymalne koszty ochrony. Umożliwia tworzenie pełnych kopii zapasowych, replikację i odzyskiwanie danych, a także obsługę chmury, w tym odtwarzanie po awarii i długoterminowe przechowywanie danych.

Idealne dla firm, które korzystają z coraz bardziej odizolowanych i skomplikowanych rozwiązań do ochrony danych, aby zabezpieczać środowiska IT obejmujące więcej danych, aplikacji i użytkowników. Rozwiązanie spełnia również wymagania większych organizacji, które chcą chronić dane w zdalnych biurach i autonomicznych oddziałach.

IDPA DP4400

Zgłoś swoją firmę do testów!

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach