VECTO - systemy informatyczne

VECTO: Talenty

17-05-2024

Piotr Stępień to wybitny sportowiec pochodzący z Opoczna. Od ponad 10 lat trenuje kickboxing tocząc przez ten czas ponad 100 walk. Wielokrotny Mistrz Polski w tej dyscyplinie, zdobywca Pucharu Świata, brązowy medalista Mistrzostw Świata seniorów, stanął również na najwyższym podium Mistrzostw Europy kadetów.

Zawodowy mistrz Polski K1, niepokonany w zawodowym K1 z rekordem 10-0 (4KO). Dotychczasowe dokonania brzmią imponująco, ale Piotr postanowił poszukać nowych wyzwań i cieszymy się bardzo, że będziemy mieli swój mały udział w napisaniu tej historii. Piotr wkracza do zawodowego ringu bokserskiego i wierzymy, że będzie to wejście imponujące!

W Piotrze imponuje nam również to, że ma wielkie serce nie tylko do rywalizacji w sportach walki. Znajduje również czas i siłę by dzielić się swoją pasją z najmłodszymi. I czyni to bezpłatnie, jest bowiem wolontariuszem w klubie MUSKW FF Sport Opoczno. Szkoli, wspiera i pomaga stawiać pierwsze kroki na ringu młodym zawodnikom. Prowadzi również zajęcia dla wychowanków domów dziecka oraz wspiera mentalnie opowiadając o swojej sportowej przygodzie. Piotr wiele razy wygrywał w konkursach na najlepszego Sportowca Roku Powiatu Opoczyńskiego i coś nam się wydaje, że honor ten przypadł mu nie tylko za sukcesy sportowe.

Piotr, życzymy wielu sukcesów sportowych i niesłabnącej woli zmieniania świata na lepsze!

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach