VECTO - systemy informatyczne

VECTO ze statusem Certified Wazuh Gold Partner!

15-04-2024

Kolejny alians z silnym graczem w obszarze monitorowania zagrożeń dla infrastruktury IT dokonany! Oficjalnie dołączyliśmy do grona Partnerów Wazuh!

Wazuh to bezpłatna platforma typu open source do prewencji i monitorowania zagrożeń w środowiskach IT - zarówno lokalnych, jak i zwirtualizowanych, kontenerowych oraz opartych na technologii chmurowej. Główne atuty tego rozwiązania to efektywne wykrywanie włamań do systemu, analiza danych dziennika systemu operacyjnego, monitorowanie integralności danych i reagowanie na wykryte zagrożenia.

Współpraca ta znacząco wzmacnia portfel kompetencji VECTO w dziedzinie SIEM, SOAR oraz XDR, co z pewnością przełoży się na kolejne wdrożenia i bezpieczny rozwój procesów digitalizacji wielu polskich firm i instytucji.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach