VECTO - systemy informatyczne

Wideo: "Od Zera do IT Bohatera - Konfiguracja konsoli Intel® EMA i zarządzanie maszynami z Intel vPro® na poziomie sprzętowym w 30 min."

01-12-2023 Vtorek Technologiczny - bezpłatny webinar

Wideo "Od Zera do IT Bohatera - Konfiguracja konsoli Intel® EMA i zarządzanie maszynami z Intel vPro® na poziomie sprzętowym w 30 min."

Uwaga! Webinar zawiera live demo!

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego nagrania webinaru z cyklu Vtorki Technologiczne. Tym razem, zdradzamy strategię, jak w 30 minut opanować konfigurację konsoli Intel® EMA oraz proces zdalnego zarządzania komputerami z Intel vPro® na poziomie sprzętowym. Naszym przewodnikiem w tej podróży ku innowacyjności był Dariusz Wittek z Intel Technology Poland.

Agenda
1. Czym jest Intel vPro®, Intel AMT oraz Intel EMA - jak poukładać te puzzle?
2. Jak działa zdalne zarządzania Out of Band na pozomie sprzętu - Intel® AMT i na co pozwala IT Helpdeskowi? - Live demo.
3. Bezpłatna konsola IT z obsługą Intel AMT dla każdego? A dlaczego nie - funkcje In-Band w Intel EMA - Live demo.
4. Dlaczego muszę skonfigurować Intel AMT, jak Intel EMA to robi i dlaczego nie należy się obawiać tego procesu? - Live demo
5. Pro Enterprise vs Intel vPro Essentials na co uważać wybierając sprzęt który chcemy kupić?

OBEJRZYJ »

"Vtorek technologiczny" to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne. Wystarczy wypełnić formularz na stronie vtorektechnologiczny.pl.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach