VECTO - systemy informatyczne

Vtorek Technologiczny: "Od Zera do IT Bohatera - Konfiguracja konsoli Intel® EMA i zarządzanie maszynami z Intel vPro® na poziomie sprzętowym w 30 min."

21-11-2023

"Od Zera do IT Bohatera - Konfiguracja konsoli Intel® EMA i zarządzanie maszynami z Intel vPro® na poziomie sprzętowym w 30 min. Uwaga! Webinar zawiera live demo!"

We wtorek, 28 listopada zapraszamy do udziału w kolejnym webinarze z cyklu Vrorki Technologiczne. Tym razem, zdradzimy strategię, jak w 30 minut opanować konfigurację konsoli Intel® EMA oraz proces zdalnego zarządzania komputerami z Intel vPro® na poziomie sprzętowym. Naszym przewodnikiem w tej podróży ku innowacyjności będzie Dariusz Wittek z Intel Technology Poland.

Podtrzymujemy również smaczną tradycję dzielenia puli voucherów* Pyszne.pl wśród wszystkich uczestników, którzy wezmą udział w webinarze logując się swoim firmowym adresem e-mail. Warto się szybko rejestrować, bowiem liczba miejsc jest ograniczona!

Agenda: - Czym jest Intel vPro?, Intel AMT oraz Intel EMA ? jak poukładać te puzzle?
- Jak działa zdalne zarządzania Out of Band na pozomie sprzętu -Intel? AMT i na co pozwala IT Helpdeskowi? -Live demo.
- Bezpłatna konsola IT z obsługą Intel AMT dla każdego ? A dlaczego nie -funkcje In-Band w Intel EMA ? Live demo.
- Dlaczego muszę skonfigurować Intel AMT, jak Intel EMA to robi i dlaczego nie należy się obawiać tego procesu? - Live demo
- vPro Enterprise vs Intel vPro Essentials na co uważać wybierając sprzęt który chcemy kupić?

***
Wszystkie osoby, które zarejestrują swój udział w wydarzeniu z wykorzystaniem maila firmowego, po zakończeniu webinaru otrzymają voucher o wartości 40 pln do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl.


*Jednorazowy, unikatowy kod rabatowy zostanie przesłany drogą mailową do uczestników spotkania, maksymalnie w ciągu kilku dni po zakończeniu webinaru.

Spotkanie z ekspertem odbędzie się 28 listopada o godz. 10:00

Prowadzący:
Dariusz Wittek
EMEA Business Client Technical Sales Specialist Intel Corporation ? Intel Technology Poland

W polskim odziale Intel Corporation pracuje od 24 lat, od 11 lat w dziale Client Compute Group Technical Sales na stanowisku Biz Client Technical Sales Specialist specjalizuje się w technologii zdalnego sprzętowego zarządzania i bezpieczeństwa platformy Intel? vPro? w komputerach stacjonarnych i laptopach przeznaczonych dla firm. W swojej pracy zajmuje się szkoleniem klientów korporacyjnych i partnerów w zakresie technologii Intel? vPro? Intel AMT i Intel EMA oraz wspiera implementację tych rozwiązań. Poprzednio przez oraz autoryzowanymi dystrybutorami w Polsce, Czechach, Slowacji i krajach nadbałtyckich. Wcześniej pracował m.in. w firmie ComArch S.A od początku jej istnienia. Ukończyl studia na kierunku Telekomunikacja na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Dariusz od początku zatrudnienia w Intelu pracuje zdalnie ze swojego Home Office w Krakowie czym potwierdza jeden z przekazów Intela-?praca to proces, a nie miejsce\". Jak łatwo się domyślić wprowadzenie pracy zdalnej w okresie pandemii Covid-19 nie było dla niego żadną nowością ani zaskoczeniem.

"Vtorek technologiczny" to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne. Wystarczy wypełnić formularz na stronie vtorektechnologiczny.pl.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach