VECTO - systemy informatyczne

Vtorek Technologiczny: "System SIEM/SOAR SecureVisio na straży cyberbezpieczeństwa"

12-04-2023

"System SIEM/SOAR SecureVisio na straży cyberbezpieczeństwa"

VECTO oraz SecureVisio zaprasza na kolejne wydarzenie w ramach Vtorków Technologicznych, cyklu bezpłatnych webinarów!

Tym razem spotkanie poprowadzi Łukasz Barański, Cyber Security Engineer w SecureVisio, a w jego trakcie opowie o funkcjonalnościach rozwiązania Security Information and Event Management. To narzędzie nowej generacji, zaprojektowane pod kątem spełnienia współczesnych wymagań bezpieczeństwa i zapewniające skuteczne wykrywanie wszelkich cyberincydentów i innych zagrożeń dla infrastruktury IT.

Vtorek Technologiczny, 18 kwietnia 2023 r., o godz. 11.00.

Utrzymujemy również śniadaniową konwencję webinaru! Każdy uczestnik spotkania, zarejestrowany firmowym adresem mailowym, otrzyma dodatkowo voucher* o wartości 40 pln do wykorzystania na pyszne.pl!

*Jednorazowy, unikatowy kod rabatowy zostanie przesłany drogą mailową do uczestników spotkania, po zakończeniu webinaru.

Agenda:

1. Kontekstowe monitorowanie bezpieczeństwa organizacji z wykorzystaniem systemu SIEM/SOAR.
2. Omówienie funkcjonalności SecureVisio, w tym:
a. Dashboardy,
b. UEBA,
c. Incydenty,
d. Podatności,
e. Analiza ryzyka
f. Baza CMDB

"Vtorek technologiczny" to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne. Wystarczy wypełnić formularz na stronie vtorektechnologiczny.pl.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach