VECTO - systemy informatyczne

Zabbix Meetup Online - Jak monitorować zasoby informatyczne w firmach?

28-02-2023

Umacniamy swoją pozycję na rynku ochrony danych i zwiększamy katalog proponowanych rozwiązań w zakresie cyberbezpieczeństwa. Dołączyliśmy do europejskich partnerów Zabbix i jesteśmy czwartym, polskim podmiotem w gronie firm, których kompetencje zostały potwierdzone oficjalnym certyfikatem. Z tej okazji zapraszamy na bezpłatne wydarzenie online, podczas którego opowiemy jak monitorować zasoby informatyczne w firmach.

Zabbix to rozproszone rozwiązanie do monitorowania klasy korporacyjnej typu open source, przeznaczone do kontroli i śledzenia wydajności oraz bieżącej dostępności serwerów sieciowych, urządzeń, usług i całej infrastruktury IT. Umożliwia ono również błyskawiczne rozpoznanie problemów i zdarzeń, które mogą doprowadzić do zagrożenia integralności systemu, danych lub zatrzymania procesów. Rozwiązanie jest w pełni skalowalne, mogą z niego korzystać zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa, jak i duże firmy wszystkich branż. Zgodnie z zapowiedzią VECTO, funkcjonalności Zabbix zostały wykorzystane do optymalizacji rozwiązania VITSM - Vecto IT System Management. To autorski koncept technologiczny zapewniający pełną opiekę informatyczną firm, który umożliwia w szczególności analizę całej infrastruktury IT pod względem zdarzeń w systemach informatycznych.Zabbix LLC powstała w 2005 roku. Jest globalną firmą programistyczną z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, Europie i Japonii.
W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach