VECTO - systemy informatyczne

Vtorek Technologiczny: "Vtorek Technologiczny z Cato Networks"

14-09-2022

"Vtorek Technologiczny z Cato Networks"

Najbliższy Vtorek Technologiczny poświęcimy technologii sieciowej architektury SASE, która stanowi efektywne połączenie sieci SD-WAN z rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa oraz umożliwia zbudowanie funkcjonalnych i odpornych na cyberzagrożenia środowisk chmurowych. Termin SASE został po raz pierwszy ujęty w raporcie "The Future of Network Security Is in the Cloud" i włączony do dyskusji o technologii cloud i bezpieczeństwie danych za sprawą analityków Gartnera.

Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy ekspertów z Kappa Data Poland oraz Cato Networks. Obie firmy dysponują świetnymi kompetencjami w zakresie innowacyjnych rozwiązań konwergencji sieci i bezpieczeństwa w chmurze. Podczas webinaru omówimy nie tylko teoretyczne zasady i funkcjonalność dostępnych dziś technologii. Przeprowadzimy również pokaz techniczny oraz odpowiemy na wszystkie pytania związane ze współczesnymi wyzwaniami dla działów IT, które planują migrację swoich systemów do chmury.

Na spotkanie zapraszają Mariusz Rzepka z Cato Networks oraz inż. Kazimierz Jantas z KappaData Poland.

Vtorek Technologiczny, 20 września 2022 r., godz. 11:00.

"Vtorek technologiczny" to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne. Wystarczy wypełnić formularz na stronie vtorektechnologiczny.pl.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach