VECTO - systemy informatyczne

Cyberbezpieczeństwo - priorytet firm i państwa - Konferencja 24.05.2022 r.

23-05-2022

Już jutro odbędzie się konferencja, zorganizowana przez Polski Instytut Rozwoju Biznesu, poświęcona zagadnieniom z obszaru cyberbezpieczeństwa. W ramach kooperacji firm VECTO oraz Esecure, jeden z wykładów poprowadzi Krystian Mika, ekspert Esecure, od ponad 5 lat związany z cyberbezpieczeństwem. Jak szybko, prosto i automatycznie zarządzać cyberbezpieczeństwem z SecureVisio? Zapraszamy na bezpłatne wydarzenie online.

Rejestracja dostępna pod linkiem:

Klika słów od organizatora:

Cyberbezpieczeństwo jest jednym z elementów krytycznych pozwalających na zachowanie ciągłości działania przedsiębiorstwa, jego zdolności do generowania przychodów, a niejednokrotnie także utrzymanie poziomu jego konkurencyjności na rynku (np. na rynku finansowym). Przetrwanie firmy, w przypadku cyberzagrożeń nie musi być postrzegane jako dylemat. W istocie bowiem, większość skutecznych ataków hackerskich w pierwszej mierze odbije się na wynikach finansowych firmy, a niektóre z nich mogą doprowadzić do jej upadku. Nakłady na cyberbezpieczeństwo, są zatem nie tyle kosztem, co inwestycją w zabezpieczenie przychodów i przetrwania firmy. Co więcej, zmiana stopnia podatności firmy na cyberataki, nie zawsze sprowadza się do inwestycji w infrastrukturę informatyczną. Zgodnie z badaniami, olbrzymia część skutecznych ataków hackerskich związana jest z wystąpieniem błędu ludzkiego - brak elementarnej wiedzy o istocie ryzyka oraz nieznajomość sposobów radzenia sobie w sytuacji, w której ryzyko takie się realizuje.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach