VECTO - systemy informatyczne

Vtorek Technologiczny: "Prezentacja nowych biznesowych laptopów w portfolio Dell Technologies"

21-04-2022

"Prezentacja nowych biznesowych laptopów w portfolio Dell Technologies"

Zapraszamy na kolejną edycję Vtorku Technologicznego, podczas którego omówimy najnowszą ofertę biznesowych laptopów sygnowanych przez światowego giganta innowacji - koncern Dell Technologies. Prezentację poprowadzi Kamil Jóźwiak - ekspert Dell Technologies i pasjonat nowych technologii ICT. Organizatorem wydarzenia jest VECTO, Platinum Partner Dell Technologies w Polsce.

Agenda webinaru:
1. Hybrydowa architektura Intel Core 12. generacji.
2. Przegląd najnowszych laptopów Dell
3. Akcesoria wspierające produktywność i komfort pracy
4. Optymalizacja cyklu życia produktów

Vtorek Technologiczny, 26 kwietnia 2022 r., godz. 11.00.

"Vtorek technologiczny" to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne. Wystarczy wypełnić formularz na stronie vtorektechnologiczny.pl.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach