VECTO - systemy informatyczne

VECTO z certyfikatem Rzetelnej Firmy!

10-09-2021

Spółka VECTO otrzymała certyfikat Rzetelnej Firmy. Tytuł ten przyznawany jest przedsiębiorstwom, dla których ważna jest przejrzystość i uczciwość w relacjach z otoczeniem biznesowym. Warunkiem uczestnictwa w programie Rzetelna Firma jest również nienaganna historia rozliczeń z klientami i kontrahentami. Spółka jest także wielokrotnym laureatem programu Diamenty Forbesa i Gazeli Biznesu.

Wszystkie wymienione programy stanowią potwierdzenie wiarygodności biznesowej oraz przywiązania do budowania relacji w oparciu o transparentność, uczciwość i profesjonalizm.

VECTO działa na rynku od 2008 roku. Spółka dostarcza i wdraża systemy informatyczne oraz świadczy usługi outsourcingu IT dla firm oraz oferuje kompleksowe rozwiązania zabezpieczania danych oraz backupu w oparciu o najnowsze produkty marki DELL EMC.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach