VECTO - systemy informatyczne

VECTO na Backup Summit Conference 2021

02-09-2021

Wyzwania związane z bezpieczeństwem danych były głównym tematem zorganizowanej pod koniec sierpnia konferencji Backup Summit 2021. Wydarzenie stało się doskonałą platformą rzeczowej dyskusji specjalistów w zakresie problematyki zachowania procesów biznesowych, usuwania skutków awarii oraz zarządzania ryzykiem. Warszawska spółka VECTO, specjalizująca się w problematyce ochrony danych objęła funkcję sponsora konferencji.

Polskie firmy i instytucje w ostatnich miesiącach coraz częściej stają się celem cyberataków. Jak wynika z danych dziennika Rzeczpospolita, notuje się ich średnio już ok. 500 tygodniowo. Dane te korespondują z wynikami corocznego Raportu VECTO: "Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach", w którego aktualnej edycji wykazano, że już 64 proc. polskich przedsiębiorstw zetknęło się z tzw. cyberincydentem zagrażającym bezpieczeństwu danych lub bezpośrednio prowadzącym do ich utraty, kradzieży lub zaszyfrowania. O współczesnych zagrożeniach oraz konieczności ochrony danych w kontekście stale rosnącego ich znaczenia dla niemal każdej już branży i dowolnego biznesu rozmawiano podczas zorganizowanego w Warszawie Backup Summit Conference 2021.

Spółkę VECTO reprezentował podczas wydarzenia Maciej Zajączkowski /Business Development Manager/, który wygłosił prelekcję dotyczącą rozwiązań Data Protection, sygnowanych przez DELL EMC - światowego lidera w dziedzinie zarządzania, backup'u i bezpieczeństwa danych.

Więcej o konferencji: https://backupstorage.pl/

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach