VECTO - systemy informatyczne

Vtorek Technologiczny: "SONICWALL vs. cyberwyzwania 2021"

22-01-2021

"SONICWALL vs. cyberwyzwania 2021"

Agenda

- krótka prezentacja firmy
- 2020 SONICWALLCYBER THREAT REPORT
- Boundless Cybersecurity Model
- przewagi technologiczne - sandboxing, 4 silniki, własny zespół
- Seria NGFW TZ Gen7
- przegląd portfela produktów

Webinarium poprowadzi Rafał Wójcik - Senior Channel Sales Engineer w SonicWall.

Vtorek Technologiczny, 2 lutego 2020 r., godz. 10.00.

"Vtorek technologiczny" to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne. Wystarczy wypełnić formularz na stronie vtorektechnologiczny.pl.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach