VECTO - systemy informatyczne

DELL EMC Powerstore w ofercie VECTO!

12-05-2020

Kilka dni po światowej premierze, DELL EMC PowerStore dołącza do szerokiej gamy produktów oferowanych przez VECTO. Najnowsze rozwiązanie giganta technologii IT to przełom w automatyzacji, a także innowacyjna architektura oprogramowania, zapewniająca optymalizację kosztów i czasu procesów. VECTO dysponuje statusem Platinum Partner koncernu DELL EMC.

Koncern DELL EMC przyzwyczaił branżę IT do roli kreatora technologii przyszłości. PowerStore wpisuje się w tę opinię. To innowacyjne rozwiązanie ma szansę udoskonalić dotychczasowe podejście do zarządzania i ochrony danych, a także ułatwić proces transformacji cyfrowej. PowerStore skraca czas podejmowania decyzji, przyspiesza dostęp do informacji i znacząco poprawia wydajność aplikacji. Platforma zapewnia 7-ktorne zwiększenie szybkości i 3-krotnie krótszy czas reakcji w porównaniu z macierzami pamięci średniej klasy. Gwarantuje skalowalność architektury w pionie i poziomie na potrzeby bloków, plików i woluminów Vmware vVol. Osiągnięcie takiego skoku technologicznego możliwe było dzięki zastosowaniu kompletnej konstrukcji NVMe oraz obsłudze Storage Class Memory jako pamięci trwałej, dokonywanej przez dwuportowe dyski SSD Intel Optane. Dzięki temu firmy mogą ograniczyć wspomniane koszty i pojemność całej infrastruktury IT - stała deduplikacja, kompresja i redukcja danych pozwala na ich zmniejszenie w stosunku 4:1.

PowerStore wykorzystuje ponadto potencjał uczenia maszynowego i tzw. inteligentnej automatyzacji. Przekłada się to bezpośrednio na szybsze udostępnianie aplikacji i usług przy zaangażowaniu czasu pracowników mniejszym nawet o 99%. Infrastruktura upraszcza proces rozwoju aplikacji - dzięki integracji z VMware oraz obsłudze systemów zarządzania i orkiestracji, w tym Kubernetes, Ansible i VMware vRealize Orchestrator proces wdrażania skrócony jest nawet do kilku, kilkunastu sekund.

Platforma PowerStore została objęta programem Dell EMC Future-Proof. Inicjatywa gwarantuje większy wybór, przewidywalność i ochronę inwestycji dzięki opcji Anytime Upgrades do modernizacji kontrolerów w dowolnym czasie, która uznawana jest za najbardziej elastyczną w branży. Użytkownicy PowerStore mogą w każdej chwili zwiększać wydajność i pojemność platformy po 180 dniach. Zadbano również o rozwiązanie problemu migracji platform - elastyczna architektura PowerStore w połączeniu z opcją Anytime Upgrades ułatwi pracę każdego administratora systemów.

Platforma Dell EMC PowerStore jest już dostępna w ofercie VECTO. Latem 2020 r. będzie również dostępna w postaci opcji autonomicznej infrastruktury PowerOne.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach