VECTO - systemy informatyczne

VECTO ponownie z Diamentem Forbesa!

05-03-2020

Spółka VECTO ponownie znalazła się wśród firm uhonorowanych przez Magazyn Forbes prestiżowym Diamentem. Ranking, przygotowany w oparciu o analizę wywiadowni Bisnode Polska, co roku wskazuje grono najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. Warszawska spółka wdrożeniowa jest laureatem Diamentów Forbesa po raz drugi.

O Diamenty Forbesa rywalizują firmy, które cechuje szybki rozwój i osiąganie największych wzrostów. Ranking, na podstawie którego przygotowuje się listę laureatów, uwzględnia przede wszystkim wartość majątku, ale i analizę wiarygodności biznesowej oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych w relacjach z otoczeniem biznesowym.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że Forbes ponownie docenił nasz rozwój w ostatnich latach. Sukces ten jest efektem konsekwentnego podnoszenia naszych kwalifikacji i odważnego wdrażania rozwiązań informatycznych, które pozwalają przygotować polskie firmy na współczesne wyzwania digitalizacji, zarządzania danymi i cyberbezpieczeństwa.

- mówi Jakub Wychowański, członek zarządu VECTO.

VECTO działa na rynku od 2008 roku. Spółka dostarcza i wdraża systemy informatyczne oraz świadczy usługi outsourcingu IT dla firm. Jako Platinum Partner koncernu DELL Technologies, oferuje kompleksowe rozwiązania zabezpieczania danych oraz backupu w oparciu o najnowsze produkty marki DELL EMC.

Spółka jest również wydawcą corocznego Raportu: "Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach". W lutym 2020 roku, opublikowana została trzecia już edycja tego opracowania, w którym VECTO diagnozuje świadomość rodzimych przedsiębiorstw w obszarze cyberzagrożeń i ochrony danych. Spółka jest także organizatorem Vtorków Technologicznych - cyklu bezpłatnych webinarów, podczas których można podnosić swoje kompetencje w zakresie innowacyjnych rozwiązań informatycznych.

Pod koniec 2019 roku, VECTO otrzymało również Gazelę Biznesu w XX edycji Rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm według dziennika Puls Biznesu.

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach