VECTO - systemy informatyczne

Gazela Biznesu na koniec roku!

30-12-2019

Spółka VECTO znalazła się w gronie laureatów tegorocznej edycji Gazel Biznesu. Ten prestiżowy ranking, realizowany od 2000 roku przez dziennik Puls Biznesu, prezentuje najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa w Polsce.

VECTO od 2008 roku dostarcza i wdraża systemy informatyczne oraz świadczy usługi outsourcingu IT dla firm. Spółka zapewnia kompleksowe rozwiązania zabezpieczania danych oraz backupu w oparciu o produkty renomowanej firmy DELL EMC.

Działamy na wymagającym rynku dbając o to, by wszystkie aspekty funkcjonowania infrastruktury i bezpieczeństwa IT umożliwiały naszym partnerom uwolnienie pełnego potencjału biznesowego. Jednak rozwój Klientów przekłada się i na nasz rozwój, wypracowane zyski i systematycznie rosnącą pozycję na rynku. Cieszymy się bardzo, że nasza praca i wiarygodność zostały docenione przez organizatorów rankingu, w tym wywiadowni gospodarczej Coface Poland.

mówi Jakub Wychowański, członek zarządu VECTO.

VECTO działa na rynku IT od 2008 roku. Spółka w ostatnich latach notuje świetne wyniki i intensywnie poszerza portfolio klientów. Realizuje wdrożenia nowoczesnych rozwiązań informatycznych w średnich i dużych przedsiębiorstwach, a także administracji publicznej i sektorze medycznym. Od 2017 roku publikuje coroczny raport ?Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach?, stanowiący analizę świadomości polskich firm w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, firmowych danych oraz ryzyk w zarządzaniu systemami IT.
VECTO jest również laureatem Diamentów Forbes.

Więcej o rankingu Gazele Biznesu: https://www.pb.pl/gazele/o-rankingu/

W celu zapewnienia najlepszej jakości oferowanych przez nas usług, dostosowanych do Państwa potrzeb, czyli udostępnienia funkcji naszych stron internetowych, personalizacji wyświetlanych treści i reklam oraz analizy wejść na nasze strony internetowe stosujemy opcjonalne pliki cookie.
Więcej o ciasteczkach