Przetestuj DP4400 - tylko w VECTO Lab!

12-08-2019

VECTO, jako jedyna firma wdrożeniowa w Polsce, wprowadza możliwość testowania innowacyjnego rozwiązania od DELL EMC - IDPA 4400. To prekonfigurowane, konwergentne narzędzie stanowi istotny krok naprzód w dziedzinie ochrony danych.

IDPA4400, dzięki zastosowaniu technologii deduplikacji, aż dwukrotnie zmniejsza dotychczasowe wymagania dotyczące okna backupowego. Otrzymujemy 20 proc. więcej pojemności oraz możliwość zabezpieczenia do pięciu razy więcej maszyn wirtualnych. Imponujące są również dane dotyczące strumieni backupowych, które pozwalają na zmniejszenie wymagań przepustowości aż o 98%.

Dbamy o to, by nasi Klienci mieli stały dostęp do najnowocześniejszych technologii informatycznych. Stąd decyzja o zakupie technologii IDPA4400 na potrzeby VECTO Lab. Dzięki temu, jako jedyni w Polsce, możemy prezentować to rozwiązanie polskim firmom. Wierzę, że możliwość jego przetestowania w warunkach laboratoryjnych lub warsztatowych przełoży się na lepsze zrozumienie drzemiącego w nim potencjału. Podczas naszych spotkań w ramach Vecto Lab sprawdzamy, jak ten produkt wpływa na realne warunki informatyczne, panujące w konkretnej firmie. Przyszłe decyzje inwestycyjne możemy zatem oprzeć na rzetelnych, empirycznych danych.

mówi Jakub Wychowański, członek zarządu VECTO.

IDPA 4400 to część technologii Integrated Data Protection Appliance. Dzięki połączeniu macierzy, serwerów, wirtualizacji i oprogramowania w jeden zintegrowany system, produkt DELL EMC jest dziś najbardziej innowacyjnym narzędziem do ochrony danych, pamięci masowych i całej wirtualnej infrastruktury. Gwarantuje bezpieczeństwo, błyskawiczne przetwarzanie danych oraz ich analizę. Dodatkowo, jak większość rozwiązań koncernu, IDPA 4400 umożliwia pełną skalowalność systemu - zarówno od strony sprzętowej, jak i technologii chmurowej. Zastosowana w IDPA4400 technologia deduplikacji aż dwukrotnie zmniejsza dotychczasowe wymagania dotyczące okna backupowego.

Szczegóły dotyczące możliwości wypożyczenia technologii można ustalać mailowo: maciej.zajaczkowski@vecto.pl lub telefonicznie: 882 356 672.