Wideo: "Co W Sieci Leci? Bezpieczeństwo i szyfrowanie sieci. Analiza i monitoring z wykorzystaniem platformy Flowmon"

19-06-2019

Vtorek technologiczny

"Vtorek technologiczny" to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne.

Bezpieczeństwo i szyfrowanie sieci. Analiza i monitoring z wykorzystaniem platformy Flowmon

Obejrzyj bezpłatnie nagranie z webinarium "Co W Sieci Leci? Bezpieczeństwo i szyfrowanie sieci. Analiza i monitoring z wykorzystaniem platformy Flowmon" z 17 czerwca 2019 roku.