Ingram Micro Security Summit 2019 - VECTO wśród elity firm odpowiedzialnych za bezpieczeństwo danych

26-03-2019

Inżynierowie VECTO dziś i jutro będą uczestniczyć w konferencji Ingram Micro Security Summit 2019. Tematem przewodnim wydarzenia jest bezpieczeństwo przetwarzania i dostępu do informacji. W spotkaniu, oprócz VECTO udział wezmą między innymi przedstawiciele koncernów IBM, Microsoft, CISCO i SonicWall.

VECTO od wielu już lat buduje swoje kompetencje w zakresie bezpieczeństwa informacji. W lutym spółka opublikowała kolejny Raport "Cyberbezpieczeństwo w polskich firmach 2019", będący jedną z najważniejszych analiz stopnia świadomości i przygotowania rodzimych przedsiębiorstw na wyzwania współczesnej cyfrowej przestępczości.

Mamy bogate doświadczenie w analizowaniu systemów informatycznych naszych klientów, ale rynek ochrony danych jest poddany dynamicznym zmianom. Musimy czerpać z doświadczeń innych - szczególnie międzynarodowych graczy, by rozwijać know-how i kwalifikacje naszych pracowników. Obecność na tej konferencji to dla nas szansa na zdobycie wiedzy, która pozwoli tworzyć jeszcze lepsze rozwiązania dla naszych Klientów.

— mówi Jakub Wychowański, członek zarządu VECTO.

Konferencja jest podzielona na dwie ścieżki – handlową i techniczną. Wśród omawianych kwestii nie zabraknie tych, które szczególnie elektryzują całą branżę – rozwiązań IT tworzonych w kontekście GDPR/RODO, zabezpieczeń przed oprogramowaniem typu ransomware czy coraz bardziej popularnej migracji danych do chmury. Wśród zajęć praktycznych, zaprezentowane będą między innymi techniki omijania zabezpieczeń w oparciu o narzędzia Evader i konfiguracja urządzeń Sonic Wall.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła redakcja CRN.