Platinum Partner DELL EMC. VECTO umacnia swoje partnerstwo ze światowym gigantem IT

31-01-2019

VECTO ma za sobą znakomity rok. Efektem dynamicznego rozwoju spółki w 2018 roku jest awans do grona głównych partnerów światowego giganta - DELL EMC. Otrzymany właśnie przez VECTO tytuł Platinum Partner umacnia pozycję warszawskiego podmiotu na polskim rynku IT oraz otwiera nowe możliwości dla klientów, którzy planują wdrożenia najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych.

Spółka już od kilku lat współpracuje z DELL Technologies, największym prywatnym koncernem informatycznym na świecie. Z powodzeniem wdraża oferowane przez DELL EMC rozwiązania informatyczne w polskich firmach, umożliwiając ich informatyczną modernizację, automatyzację i transformację centrów danych.

Obserwujemy rosnącą świadomość roli IT w funkcjonowaniu biznesu, a przede wszystkim faktu, że to właśnie przestarzałe narzędzia informatyczne bywają barierą w rozwoju. W oparciu o sprawdzone narzędzia DELL EMC tworzymy optymalne, skrojone na cyfrowy wymiar obecnych i przyszłych potrzeb systemy infrastruktury konwergentnej, serwerów oraz technologii przechowywania i ochrony danych. Można tych pojęć oczywiście nie rozumieć, ale istotne jest to, że poprzez indywidualnie dobrane rozwiązania IT uwalniamy pełen potencjał biznesu i dbamy o to, by miał on idealne warunki do dalszego rozwoju.

— mówi Jakub Wychowański, członek zarządu VECTO.

Jak podkreślają przedstawiciele spółki, status Platinum Partner to przede wszystkim jednak korzyści dla klientów. Program zapewnia bowiem dostęp do najlepszych szkoleń, znacząco podwyższających kwalifikacje inżynierów i zespołów wdrożeniowych VECTO oraz możliwość poszerzenia oferty o nowe produkty DELL EMC.

Podczas transformacji cyfrowej klienci poszukują takich partnerów, którzy gwarantują najwyższe kompetencje, pozwalające na szybką implementację i optymalizację technologii systemów istotnych dla konkretnej firmy. Mogę dziś zapewnić zarządy i właścicieli firm, które są lub staną się naszymi klientami w przyszłości, że umocnienie pozycji VECTO w partnerstwie z DELL EMC to dostęp do unikalnego know-how, większa konkurencyjność cenowa i możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza rabatów. Podsumowując, oferujemy jeszcze lepsze rozwiązania IT w korzystniejszych cenach.

— dodaje Wychowański.

Przypomnijmy, że VECTO poza statusem Platinum Partner DELL EMC, jest certyfikowanym partnerem takich firm, jak: Microsoft, Vmware, Sonic Wall, Webroot, IBM, Samsung, czy Hewlett Packard Enterprise.