Vtorek Technologiczny: "Dell EMC PowerVault ME4 - nowa macierz, nowa jakość"

07-12-2018

"Vtorek technologiczny" to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne. Wystarczy wypełnić formularz na stronie vtorektechnologiczny.pl.

Dell EMC PowerVault ME4 ? nowa macierz, nowa jakość

TERMIN:

18 grudnia 2018 r.

GODZINA:

12:00

CZAS:

45 minut

TECHNOLOGIA:

macierze

PROWADZĄCY:

Michał Antoszewski,
Technical Sales Representative

LIMIT MIEJSC!

Macierz Entry-Level powinna być prosta w obsłudze, łatwo skalowalna i najlepiej w atrakcyjnej cenie. Taka właśnie jest nowa macierz Dell EMC PowerVault ME4. Jakie ma możliwości? Dla kogo jest przeznaczona? Jak zbudować środowisko z jej udziałem? Na te i inne pytania odpowiemy podczas Webinaru "Dell EMC PowerVault ME4 – nowa macierz, nowa jakość".

Vtorek Technologiczny, 18 grudnia 2018 r., godz. 12:00.