VECTO z Gepardem Biznesu!

08-10-2018

Spółka VECTO znalazła się wśród tegorocznych laureatów programu Gepardy Biznesu. Listę zwycięzców wyłoniono spośród 70 tys. polskich przedsiębiorstw. Gepardy Biznesu od dwunastu lat przyznawane są przez Instytutu Europejskiego Biznesu firmom, które notują znaczące wzrosty wartości rynkowej. To kolejne, obok Diamentu Forbesa uhonorowanie świetnego roku warszawskiej spółki, realizującej wdrożenia rozwiązań IT.

Gepardy Biznesu trafiają do najdynamiczniej rozwijających się polskich firm już dwunastu lat. Celem realizowanego przez Instytut Europejskiego Biznesu, redakcje portali EuropejskaFirma.pl, GepardyBiznesu.pl i ich wydawcę, spółkę ULAN jest wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw i banków. VECTO zostało uhonorowane tytułem Geparda Biznesu Informatyki po raz pierwszy w historii.

Codziennie staramy się wdrażać rozwiązania, dzięki którym nasi klienci podnoszą swoją innowacyjność. Tworzymy produkty i usługi, które usprawniają procesy, optymalizują koszty działania infrastruktury informatycznej, gwarantują bezpieczeństwo informacji i baz danych. W ciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy kilka projektów o pionierskim wręcz znaczeniu. Cieszymy się, że nasze wysiłki na rzecz umacniania gotowości polskiego biznesu wobec wyzwań dzisiejszej technologii informatycznej przynosi tak wymierne korzyści i miłe wyróżnienia. To świetna motywacja do dalszej pracy.

— powiedział Jakub Wychowański, członek zarządu VECTO.

Przypomnijmy, w tym roku spółka została uhonorowana również prestiżowym Diamentem Forbesa. Nagroda ta jest przyznawana firmom, które w ciągu ostatnich trzech lat rozwijały się najszybciej i osiągnęły największy wzrost. Wśród najważniejszych kryteriów znalazły się również takie elementy, jak wartość majątku, wiarygodność biznesowa i brak negatywnych zdarzeń prawnych. Za rzetelne opracowanie wyników odpowiada redakcja magazynu Forbes oraz wywiadownia gospodarcza Bisnode Polska.