VECTO z Diamentem Forbesa!

02-02-2018

Z dumą informujemy, że nasza spółka znalazła się wśród laureatów tegorocznej edycji Diamentów Forbesa. Zestawienie, opracowane przez magazyn Forbes oraz wywiadownię Bisnode Polska, prezentuje najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w naszym kraju.

Grafika przedstawiająca logo Diamenty Forbes

Diamenty Forbesa przyznawane są firmom, które w ciągu ostatnich trzech lat rozwijały się najszybciej i osiągnęły największy wzrost. Wśród najważniejszych kryteriów znalazły się również takie elementy, jak wartość majątku, wiarygodność biznesowa i brak negatywnych zdarzeń prawnych. Za rzetelne opracowanie wyników odpowiada redakcja magazynu Forbes oraz wywiadownia gospodarcza Bisnode Polska.

To dla nas bardzo ważne wyróżnienie. Cieszymy się, że rozwój naszej firmy został zauważony. Organizatorzy tego rankingu skrupulatnie zbadali naszą historię oraz wysokie standardy współpracy z całym otoczeniem biznesowym. Od lat skutecznie realizujemy wdrożenia IT i zapewniamy bezpieczeństwo informatyczne polskim przedsiębiorstwom. Diament Forbesa odbieramy jako potwierdzenie, że jesteśmy na właściwej drodze i możemy cieszyć się zaufaniem naszych klientów oraz partnerów biznesowych.

— mówi Jakub Wychowański z VECTO