Bezpłatne Warsztaty IT dla firm — VECTO prezentuje optymalne rozwiązania informatyczne

12-01-2018

Po grudniowym warsztacie informatycznym, podczas którego inżynierowie VECTO zaprezentowali wybranym klientom rozwiązania z zakresu technologii VXRail, spółka postanowiła o kontynuacji tej formy prezentacji oferty również w 2018 roku. Dla firm, które planują inwestycje w rozwój infrastruktury informatycznej, warsztaty IT to świetna okazja do przetestowania rozwiązań, które mogą usprawnić procesy biznesowe lub zarządzanie danymi przed ich zakupem.

Podaż rozwiązań informatycznych jest obecnie ogromna i wybór tych, które faktycznie mogą wpłynąć na usprawnienie lub optymalizację zasobów IT może stanowić dla wielu firm spore wyzwanie. W rzeczywistości często zdarza się, że przedsiębiorstwa nie do końca umieją zdiagnozować słabe ogniwa systemów i inwestują w obszary, które niestety nie przyniosą poprawy funkcjonowania całej infrastruktury.

Warsztaty IT chronią przed kupowaniem kota w worku. Zwykle zachęcamy klientów do przeprowadzania przez naszych inżynierów audytów, dzięki którym możemy zdiagnozować aktualną wydajność systemu. Warsztaty zaś umożliwiają przetestowanie urządzeń, które mogą zapewnić znaczące wzrosty wydajności oraz eliminację słabych ogniw w systemach IT jeszcze przed decyzją inwestycyjną. Minimalizujemy zatem ryzyko błędnej alokacji środków finansowych i dobieramy rozwiązania, które są idealnie dopasowane do rzeczywistych potrzeb i oczekiwań Klientów.

— mówi Jakub Wychowański z VECTO

Warto podkreślić, że warsztaty IT realizowane przez VECTO są całkowicie bezpłatne.

Grudniowe warsztaty IT, które odbyły się w warszawskim SmartOffice na Postępu 14, poświęcone były technologii VXRail. Zgromadzeni goście mieli okazję osobiście przetestować rozwiązanie i poznać wszystkie atuty technologii sygnowanej przez DELL EMC. Wybór tematu nie był przypadkowy. Jednym z podstawowych wyzwań w kontekście gwałtownego przyrostu danych, z którymi muszą mierzyć się polskie firmy, jest utrzymanie dotychczasowych zdolności operacyjnych oraz umiejętne gospodarowanie zasobami informatycznymi. Dotyczy to również kwestii bezpiecznego przechowywania i zabezpieczania danych.

Zapis wideo z grudniowych Warsztatów IT dostępny jest tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=3Hlbr6G7D0o

Szczegóły dotyczące możliwości zorganizowania bezpłatnego Warsztatu IT, można uzyskać pod adresem email: agnieszka.zajaczkowska@vecto.pl