VECTO ze statusem
GOLD w programie partnerskim Dell EMC!

Warszawska spółka wdrożeniowa VECTO, operująca na rynku IT, w lutym 2017 r. otrzymała status DELL EMC Partner Gold.

Program partnerski DELL EMC został wprowadzony dla kontrahentów biznesowych, którzy współpracowali z obiema firmami jeszcze przed ich połączeniem w jeden koncern. Uczestnictwo VECTO w programie Partner Gold jest ukoronowaniem wieloletniej współpracy warszawskiej spółki z DELL i EMC oraz szansą na szybsze i korzystniejszej wdrażanie rozwiązań DELL EMC w polskich firmach.

Dell EMC

#1

lider rynku IT

74mld $

rocznych przychodów

98%

firm z listy Fortune 500
to klienci Dell EMC

ponad
20 000

patentów
i wniosków patentowych

Dell EMC jest obecnie jednym z największych koncernów w branży IT, który zapewnia innowacyjne i skuteczne rozwiązania informatyczne w obszarze modernizacji, automatyzacji centrów danych z wykorzystaniem infrastruktury konwergentnej, szybkich serwerów oraz technologii przechowywania danych. W praktyce oznacza to zapewnienie szybkiego, bezpiecznego i skutecznego funkcjonowania każdego systemu informatycznego. Co ważne, rozwiązania te umożliwiają wykorzystanie potencjału dzisiejszej technologii w każdej firmie, mogą być ściśle dopasowane do jej realnych potrzeb i projektowane w sposób, gwarantujący optymalizację kosztów funkcjonowania całego systemu.

Vecto ze statusem Gold w programie partnerskim Dell EMC!

VECTO otrzymało status Gold Partner, a cały program partnerski opiera się na trzech podstawowych fundamentach - prostych zasadach działania, przejrzystości oraz dostarczania korzyści. Wśród tych ostatnich warto wymienić możliwość korzystania z dużych rabatów dla partnerów, co z kolei przekłada się na wysoce konkurencyjne ceny produktów i wdrożeń, realizowanych przez VECTO w polskich firmach.

GŁÓWNE KORZYŚCI DLA KLIENTÓW VECTO,
wynikające z uczestnictwa spółki w Programie DELL EMC Partner Gold

  • » Konkurencyjne ceny, wynikające z dużych rabatów udzielanych VECTO przez koncern DELL EMC
  • » Dostęp inżynierów VECTO do innowacyjnej technologii i najnowszych produktów koncernu
  • » Wysokie kompetencje zespołu VECTO, dzięki dostępowi do szkoleń i konferencji, organizowanych przez DELL EMC w Polsce i na świecie
  • » Możliwość organizacji bezpłatnych warsztatów, podczas których Klienci VECTO mogą zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami różnych obszarów IT, które mogłyby być zastosowane w ich przedsiębiorstwach

Produkty Dell EMC wdrażane przez Vecto

Macierze

Rodzina macierzy dyskowych Dell EMC Unity umożliwia naszym Klientom przeprowadzenie modernizacji centrów przetwarzania danych do modelu Flash-Centric oraz Chmury Hybrydowej (Dell EMC Unity All-Flesh, Dell EMC Unity Hybrid).

Serwery

Wysokowydajnościowe serwery Dell EMC PowerEdge stanowią bezpieczną i skalowalną platformę komputerową, nadającą się znakomicie do takich zastosowań jak: środowisko przetwarzania w chmurze, analizy czy definiowane programowo centra przetwarzania danych.

Infrastruktura konwergentna

Rozwiązania te umożliwiają przyspieszenie i uproszczenie wdrażania projektów informatycznych oraz zarządzanie nimi. Od rozwiązań VCE VxRail i systemów VxRack, po elastyczne węzły VMware Virtual SAN Ready Nodes i systemy najnowszej generacji z serii Dell EMC XC Series – Dell EMC udostępnia obecnie najszerszą ofertę światowej klasy rozwiązań hiperkonwergentnych.

Rozwiązania sieciowe

Zwiększ wydajność centrum danych dzięki otwartym rozwiązaniom sieciowym firmy Dell EMC, wykorzystującym do 77% mniejsze zużycie energii. Produkty sieciowe Dell EMC Networking znacząco wyróżniają się na tle konkurencji. Klienci sami decydują o architekturze sieci.

Pamięć masowa

Dell EMC Avamar i Dell EMC Data Domain to systemy pamięci masowej z deduplikacją. Dzięki wykonywaniu codziennej kopii zapasowej stanowią pełną ochronę danych w całym przedsiębiorstwie lokalnym jak i wirtualnym. Jest najlepiej zarządzalnym i integralnym systemem backupowym.

Bezpieczeństwo

Dell EMC zaprezentował nowe funkcje swoich produktów i usług, które pozwolą zapewnić nowoczesnym centrom danych wyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki rozwiązaniom bezpieczeństwa możesz wzmocnić zabezpieczenia, aby zapobiec kradzieży, oszustwom i cyberprzestępczości.

Produkty do pracy

Dell EMC wyznacza standardy w urządzeniach do pracy. Komputery stacjonarne OptiPlex, laptopy Latitude i Precision są najlepsze dla Twojego przedsiębiorstwa.

Uczestnictwo w Programie DELL EMC Partner Gold było dla nas priorytetem i cel ten udało nam się zrealizować przede wszystkim z korzyścią dla naszych Klientów. DELL EMC docenił naszą szeroką współpracę na przestrzeni ostatnich lat oraz fakt, że tworzymy ambitne i ciekawe projekty informatyczne. Wdrażamy rozwiązania i obsługujemy firmy w obszarach IT, ale podejmujemy również działalność edukacyjną, dzielimy się wiedzą. To wartości, które w świecie technologii są bardzo cenne.

Jakub Wychowański, członek zarządu VECTO.

Jesteś zainteresowany wdrożeniami IT z zastosowaniem produktów Dell EMC?
Skontaktuj się z nami: