Vtorek technologiczny: "Dell EMC Isilon - jak efektywnie wykorzystać i przechować dane plikowe w epoce BigData oraz IoT"

28-07-2017

"Vtorek technologiczny" to cykl bezpłatnych webinariów organizowanych przez inżynierów VECTO - jednej z najważniejszych spółek branży IT i ochrony danych w Polsce. Głównym założeniem spotkań jest prezentowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które mają realny wpływ na eliminację barier w rozwoju, optymalizację kosztów oraz budowanie przewag konkurencyjnych poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii.

"Vtorki technologiczne" to również okazja do wymiany doświadczeń oraz rozmowy o tym, jak bardzo świat informatyczny zmienił się w ciągu ostatniej dekady. Do dyskusji o wyzwaniach stojących przed polskimi firmami.

W kontekście tych zmian zapraszamy właścicieli, menedżerów, informatyków oraz wszystkich tych, którzy chcieliby rozszerzyć swoją wiedzę oraz udoskonalić swój biznes. Rejestracja oraz uczestnictwo w webinariach VECTO jest bezpłatne. Wystarczy wypełnić formularz na stronie vtorektechnologiczny.pl.

Dell EMC Isilon — jak efektywnie wykorzystać i przechowac dane plikowe w epoce BigData oraz IoT.

TERMIN:

8 sierpnia 2017 r.

GODZINA:

11:00

CZAS:

45 minut

TECHNOLOGIA:

Bezpieczeństwo IT

PROWADZĄCY:

Radosław Piedziuk
Isilon Sales Manager Poland, Dell EMC

LIMIT MIEJSC!

W zgodnej ocenie analityków branży IT, w trakcie najbliższych miesięcy czeka nas gwałtowny rozwój rozwiązań, które odpowiadać będą rosnącym wyzwaniom epoki BigData i IoT (Internet rzeczy). Dość przypomnieć, że w trakcie ostatniego roku liczba danych w internecie po raz pierwszy w historii przekroczyła zawrotny próg 10 Zettabajtów. Badania wskazują, że z roku na rok w sieci regularnie przybywa średnio 40 proc. nowych danych. Generowanie, tworzenie i przechowywanie danych jest dużym wyzwaniem, ale jeszcze większym jest znalezienie sposobów, które pozwolą na umiejętną ich analizę oraz monetyzację. Potwierdzają to wyniki badania Digital Change Survey, któremu poddanych zostało 750 menedżerów dużych firm z całego świata. Zgodnie z raportem, w ciągu ostatniego roku trzema głównymi obszarami inwestycyjnymi wybieranymi przez firmy był IoT, ERP oraz zbiory Big Data i analityka biznesowa.

Odpowiedzią na wyzwania epoki BiGData i IoT oraz gwałtownego przyrostu danych wydaje się być nowy produkt - DELL EMC Isilon. Koncern DELL EMC zapewnia, że oddaje w dyspozycję użytkowników w pełni otwartą i skalowalną platformę do zarządzania przepływem danych oraz technologię pamięci masowej o dużej pojemności. Z pierwszych analiz VECTO można wywnioskować, że istotnie DELL EMC Isilon to przełom w dziedzinie zarządzania danymi. Szybkie działanie, bardzo elastyczna i łatwa rozbudowa systemu, bezpieczeństwo i ochrona oraz optymalizacja kosztów wdrożenia i utrzymania systemu to główne atuty, które z pewnością docenią polscy przedsiębiorcy. Warto dodać, że producent DELL EMC Isilon ułatwił użytkownikom wdrażanie środowiska Hadoop, a tym samym umożliwił wyodrębnianie cennych danych biznesowych z nieusystematyzowanych danych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w kolejnym webinarium z cyklu Vtorek Technologiczny. O epoce BigData i odpowiedzi koncernu DELL EMC na jej wyzwania opowie nasz gość specjalny - Radosław Piedziuk, Isilon Sales Manager Poland w Dell EMC.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.